KÖÖGIMÖÖBLI TELLIMINE

  • Vajalik on mõõta ära ruum  kuhu soovid tellida köögimööblit ning koosta lihtne eskiis.
  • Eskiisile märgi elektripistikute, veetorude ning ventilatsiooniava asukohad.
  • Plaanile märgi lisaks ka akende, aknalaudade, uste jms asukohad.
  • Vali köökide seast näidis ja stiil ning lisa näited kirjaga kaasa. Nii on  lihtsam aru saada materjalidest ning meie saame parema ülevaate soovidest .
  • Täpsusta kindlasti, kas soovid integreeritavat tehnikat või eraldiseisvat.

Täpsed mõõdistused objektil teostab meie spetsialist peale tellimuse vormistamist ja ettemaksu tasumist. Materjali- ja furnituuri valikuga saab tutvuda aadressil Aardla 23, Tartu. Tel: +372 517 8112.

PROJEKTI KOOSTAMINE

Kui oleme saanud vajalikud lähteandmed, koostame mööbliprojekti. Arvestame soovidega, ning pakume kogemustest välja ka omapoolseid soovitusi ja näpunäiteid.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Mööbli valmistamise vormistamisel vormistame tellimuse milles kirjeldame täpselt tellitavat mööblit (kasutatavad materjalid ja furnituurid, köögitehnika jms), lisame  tellimuse maksumuse ja valmimise tähtaja.

MAKSETINGIMUSED

Tellimuse vormistamisel soovime ettemaksuna 55% mööbli ja 100% meie kaudu tellitud köögitehnika kogumaksumusest. Teine osamakse 45% mööbli tuleb tasuda enne paigaldust. Paigaldust mittenõudvate mööbliesemete puhul tuleb tasuda teine osamakse 45% mööbli kogumaksumusest enne mööbli tarnimist või üleandmist.

Saame pakkuda mööblile  ESTO järelmaksu..

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG

Meie poolt toodetud mööbel valmib reeglina 4-12 nädala jooksul alates ettemaksu laekumisest. Kivist töötasapinna puhul lisandub valmimise ajale kuni 3 nädalat.

GARANTII

Meie poolt valmistatud mööblile  kehtib 2-aastane garantii alates paigaldusest või üleandmise hetkest  tingimusel et klient peab kinni materjali ja furnituuri hooldujuhendist. Kliendi poolt tekitatud vigastused ei lähe garantii alla.

Mööbli tellimiseks saatke meile alloleva vormi kaudu oma andmed ja kirjeldage lühidalt oma soovi. Võtame Teiega peale seda ühendust esimesel võimalusel.

reCAPTCHA is required.